גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.zetov.info/
מופעי אופרה

תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית - דון גובאני

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי 7 כרטיסים
186 תל אביב-יפו
רכישת כרטיסים תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית - דון גובאני, תל אביב-יפו, מוזיאון תל-אביב לאמנות - אולם רקאנטי רכישת כרטיסים שעתיים וחצי, כולל הפסקה
תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית - דון גובאני

משך: שעתיים וחצי, כולל הפסקה

תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

בין הסולנים: ליבוזה סנטריזובה (תאטרון של האופרה ברומה, איטליה), אטלן קרפ (בית אופרה הלאומית, אסטוניה), דמיטרי פוצ'פסקי(תיאטרון של נמירוביץ-דנצ'נקו, רוסיה), סייקה חשימוטו(יפן-איטליה), אל דזדן ראמוס(בית האופרה הממלכתית של פראג), לב אלגרד(תאטרון מריינסקי, סנקט פטרסבורג, רוסיה)  ואחרים.

ההפקה האקלקטית של סשה אוליבירו מביאה את תובנות חדשות לאופרה האפלה והמטורפת ביותר של מוצרט. המופע  יתקיים ב -31 ביולי במוזאון תל אביב לאמנות בתל אביב, בניצוחו של מאסטרו פאולו ספדארו (תיאטרון לה סקאלה), עם התזמורת הקמרית הקיבוצית, סולנים ישראלים וסולנים מבתי האופרה המובילים, מקהלת "צלילי זהב" ו הרכב קולי של JIOM .

דון ג'ובאני הוא דרמה פילוסופית במסווה של קומדיה: מוצרט סיווג את היצירה כאופרה בופה, כלומר קומדיה אופראית בעלת סגנון קליל עם דמויות הקרובות לדמויות הקומדיה דל ארטה. הנושא: דון ג'ובאני רודף שמלות שאינו עוצר בדבר (כולל רצח), נשים פגועות וקרוביהן שרודפים את הרשע הכריזמטי כדי לעצור את המסע ההרסני שלו. הוא בסוף בא על עונשו.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter